U10 Boys B     2012 SDSSA Kohl's Cup
                   
                   
  Bracket A              
  Yankton - YK Italy            
  EAFB Raptors              
  Groton - Groton Gold Tigers              
  Spearfish - Spearfish U10            
  CASA - Pierre Pumas            
  Bracket B              
  RCYSL - RC Blaze            
  Yankton - YK Argentina            
  CASA - Missouri River Mash Up            
  Spearfish - Mean Green Machines            
  Groton - Groton Black Tigers            
                   
  Friday, June 1, 2012            
  8:00 PM   EAFB Raptors  3   Pierre Pumas  7   Sioux Park 1
  8:00 PM   RC Blaze   8   Mean Green Machines  1   Sioux Park 2
                   
  Saturday, June 2, 2012            
  8:00 AM   Mean Green Machines  6   YK Argentina  13   Sioux Park 1
  8:00 AM   Missouri River Mash Up  0   RC Blaze  3   Sioux Park 2
  8:00 AM   Spearfish  10   YK Italy  4   Sioux Park 3
  8:00 AM   Groton Gold Tigers  2   Pierre Pumas  5   Sioux Park 4
                   
  2:00 PM   RC Blaze   4   YK Argentina  5   Sioux Park 1
  2:00 PM   Groton Black Tigers  6   Missouri River Mash Up  2   Sioux Park 2
  2:00 PM   Spearfish  2   Pierre Pumas  5   Sioux Park 3
  2:00 PM   YK Italy  4   Groton Gold Tigers  3   Sioux Park 4
                   
  8:00 PM   YK Argentina  10   Missouri River Mash Up  2   Sioux Park 1
  8:00 PM   Mean Green Machines  5   Groton Black Tigers  5   Sioux Park 2
  8:00 PM   YK Italy  1   Pierre Pumas  3   Sioux Park 3
  8:00 PM   Groton Gold Tigers  6   EAFB Raptors  0   Sioux Park 4
                   
  Sunday, June 3, 2012            
  8:00 AM   Groton Gold Tigers  3   Spearfish  4   Sioux Park 1
  8:00 AM   EAFB Raptors  0   YK Italy  10   Sioux Park 2
  8:00 AM   Mean Green Machines  5   Missouri River Mash Up  3   Sioux Park 3
  8:00 AM   YK Argentina  7   Groton Black Tigers  5   Sioux Park 4
                   
  12:00 PM   EAFB Raptors  0   Spearfish  10   Sioux Park 1
  12:00 PM   RC Blaze   6   Groton Black Tigers  5   Sioux Park 2
                   
  4:00 PM   CASA-Pierre Pumas  4    YK Argentina  2   Sioux Park 1
       CHAMPION